Soutěž s pexesem Lilanga

- - Posilovna

Pexeso Lilanga od Loris Games zobrazuje obrazy slavného afrického malíře Hendricka Lilangy.

lilanga1 Obtížnost extrémního pexesa je vyšší, než jste zvyklí u běžných pexes. Nebude stačit si zapamatovat hlavní objekt na kartičce. Všechny obrazy tanzánského malíře Hendricka Lilangy si jsou na první pohled podobné, každý je přesto jedinečný. S extrémním pexesem Lilanga bude potřeba zapojit jeden nebo více odlišných druhů paměti. Trenéři paměti mohou využívat pexeso různými způsoby v kurzech trénování paměti.

 

Soutěžní otázka: Kolik postaviček je na obrázku níže?
Odpověď posílejte e-mailem na lenka@mozkocvicna.cz, do 30. 7. 2013. Do předmětu e-mailu napište slovo Lilanga. Každý může soutěžit pouze jednou, vyhrazujeme si právo vyřadit e-maily, které nebudou označené slovem Lilanga v předmětu e-mailu. Vyhrát můžete Pexeso Lilanga nebo placku Mozkocvičny.  50. a 100. správná  odpověď získá Pexeso Lilanga, každá další 50. správná  odpověď bude odměněna plackou-odznáčkem Mozkocvičny.

Pexeso Lilanga si také můžete koupit v našem e-shopu ZDE, do konce měsíce června na zvýhodněnou cenu.  Pexeso je i pěkným originálním dárkem pro Vaše blízké a jeho koupí přispějete 7 Kč dětem bez rodičů v Tanzánii.

SOUTĚŽNÍ OBRÁZEK

13061

Zdroj obrázků: Tinga Tunga Studio

Leave a Reply