Články se štítkem: "semináře"

ZUMBA GOLD® – kreativní aktivizace seniorů

- - Semináře

Milí příznivci trénování paměti, jste srdečně zváni na seminář KREATIVITA V TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI, který ve dnech 24. 11. – 25. 11. 2013 pořádá EURAG – Centrum pro trénování paměti a Česká společnost pro trénování paměti a mozkový jogging. Více o semináři a přihláška ZDE. Akce v sobotu 23.11. se koná v nádherném sále Komunitního centra Matky Terezy na Praze 4, ihned při výstupu z metra Háje.

Semináře 23. 11. se týkají pohybu. Mgr.Petr Veleta představí téma pohybová a taneční metoda EXDASE( Exercise and Dance for Seniors) a Jitka Bonušová přiveze téma Country tance.

V rámci tohoto dne se koná i moje krátká přednáška doplněná cvičební lekcí Zumba Gold®. Cvičení je pro každého, kdo snese mírnou aerobní zátěž.

Program semináře:
Pohyb jako součást zdravého stárnutí (prevence demence, prevence stresu a onemocnění)
Co je Zumba fitness® a Zumba Gold® – krátce o historii programu.
Hlavní zásady programu Zumba Gold®
Lekce Zumba Gold® pro všechny, součástí je i cvičení na židlích pro klienty s poruchou mobility a ukázky cvičení zaměřených na pohybovou paměť.
Jak se stát instruktorem Zumba Gold® a využití programu pro kvalitu vlastního života.
Diskuse a závěrečné shrnutí.

Pokyny pro účastníky:
Vezměte si pevné sportovní boty a volnější oblečení, ručník a lahev s vodou. Doporučuji vzít si jedno tričko na převléknutí, můžeme se mírně zapotit. Cvičení není omezeno věkem ani kondicí účastníka.

gold-memory