Články se štítkem: "humor"

Doktor Rokfór

- - Posilovna

Když máte volné odpoledne a chcete si potrápit dlouhodobou paměť a vylovit z ní nějakou slovní zásobu, můžete zkusit napsat veršovanou říkačku! Mně se dnes povedla tahle „sýrová (možná i syrová) serenáda“, ve které se spojil můj zájem o zdravotnictví a duše skeptika.  Také si rádi hrajete se slovy a máte svoje říkanky? Pište do komentářů!

Potřebuješ k doktorovi?
Svěř se MUDr. Roqueforovi!
Není žádným šamanem,
léčí hlavně balkánem. Číst celý článek

Pěkně překlepová povídka!

- - Posilovna

Kolik přesně je překlepů v následujícím textu? Spočítáte to? Výsledek napište do komentářů!

Mrtvý na nádrži!
Ve vagíně na nádrži v Horní – Dolní našli mrtvolu mladého muže. Museli zavolat koronera, aby ohlodal tělo.
Policisté měli oči na spodkách a na místě zajistili stropy. Vršky neměl mrtvý řádné, měl oblečené jen kruťasy a jednu položku. Na hlavě měl slepici. Byl bez not. Měl dlouhé rousy a krátké hlasy. U sebe měl buzík, dvě kravičky od sirek a hulící strojek. Předměty dotyčné policie zabalila k pozdějšímu setření. Číst celý článek

USB Pet Rock

- - Zpravodaj

Udělejte si pracovní stůl veselejší. Jednoduše zapojte USB kabel do volného portu a zábava může začít. USB kámen začne okamžitě pracovat. Lidé se budou zastavovat a ptát se, co kámen dělá. Pokaždé si můžete vymyslet nový příběh.

USB kámen nedělá nic. Kromě vašeho úsměvu.  A matení vašich přátel a kolegů, kteří se budou usmívat ještě víc. Vaše okolí se nepřestane podivovat a zajímat se, co to máte na stole připojené k počítači.

Důvody, proč mít USB kámen

  • Skvělý dárek pro každého
  • Nepotřebuje potraviny ani vodu.
  • Je pořád ve stejné pohodě.
  • Nebude na vás nikdy mluvit.
  • Bude vás navždy milovat svým vlastním kamenným způsobem.
  • Je to nejekologičtější USB produkt, který kdy byl vytvořen, protože nepotřebuje absolutně žádnou elektrickou energii.
  • Je kompatibilní s Windows (7 a nižší), Mac (všechny OS), Linuxem a všemi ostatními minulými, přítomnými i budoucími operačními systémy – žádné ovladače nejsou potřeba!

Kámen lze koupit na www.thinkgeek.com.

Historie šutru
Víme to všichni. Pořídit si domácího mazlíčka je velká, nejen citová, investice. Nikdo nemá srdce z kamene, aby svému miláčkovi nedopřál vše, o co si jeho němá tvář řekne. Nápad, jak ušetřit strasti nad slastmi milovaných tvorů a proklínaných netvorů v jedné živé duši a zůstat jen u pořizovacích nákladů 3,95 $ se ukázal jako milionový. Reklamní kreativec Gerry Dahl v roce 1975 uvedl na trh obyčejný šutr a neobyčejně rychle se z něj stal milionář.
Původně to byl vtip. Do krabice s otvory na vzduch, vystlané dřevěnou vatou, vložil kámen a návod na péči o nového člena domácnosti. Kámen bez námahy vycvičíte k povelům “lehni” a “zůstaň”. S provedením “přetoč se” bude potřebovat vaši drobnou asistenci. Povel “přines” je nemožné ho naučit. Osvědčuje se při útoku na zloděje, ovšem opět s jistou pomocí majitele. Počáteční vynaložené investice byly zanedbatelné. Největší položku tvořila výroba krabic. Kameny Gerry Dahl nakoupil po jednom centu za kus. Pet Rock se prodával za necelé čtyři dolary. Setkal se s obrovským úspěchem i poptávkou a během půl roku se zařadil mezi milionáře. Konec kamenným domácím mazlíčkům není.