Pěkně překlepová povídka!

- - Posilovna

Kolik přesně je překlepů v následujícím textu? Spočítáte to? Výsledek napište do komentářů!

Mrtvý na nádrži!
Ve vagíně na nádrži v Horní – Dolní našli mrtvolu mladého muže. Museli zavolat koronera, aby ohlodal tělo.
Policisté měli oči na spodkách a na místě zajistili stropy. Vršky neměl mrtvý řádné, měl oblečené jen kruťasy a jednu položku. Na hlavě měl slepici. Byl bez not. Měl dlouhé rousy a krátké hlasy. U sebe měl buzík, dvě kravičky od sirek a hulící strojek. Předměty dotyčné policie zabalila k pozdějšímu setření.

Mrtvý neměl pojistku, tedy z jeho smrti neplynuly nikomu žádné vývody. Navíc myl milé dítě, které soud svařil baličce, přestože se tímto opařením dostala do dluhové masti.

Mrtvý nebyl postižencem zdravotní pojišťovny, bitva byla tedy provedena na stádní nálady. Protektor zjistil, že muž trpěl před smrtí slinými bolestmi bedřicha. Žalud měl plný ovocných vložek. Zapříčila smrt otrava orgasmu?

Delší setření potvrdilo, že v milosti byly na nádraží spařeny erotické psovité a močkovité šelmy jako kokot prémijní a věrný partner spásající krávu. Byly snad ony tím prahem?

Policisté také zadrželi tři podezřelé kůže na útěku přes kost. Zatčení se obešlo bez použití postele. Vlnu jim neprokázali a museli je plstit.

Příčina smrti byla ale brzy nazelená. Mrtvý neměl žádný prd sebezáchovy. Klidně si ve vagíně ohříval vodu v plyšovém kotli, aby si mohl vyžrat prádlo. Když blil vodu do lavoru, plyš vybuchl a ovařil ho. A to je želé.

Jak se vám to bílilo?

# 9 komentářů k tomutu článku

  1. Tomáš

    Myslim, ze 63
    Nez sem napsal jmeno a email, tak si nejsem uz jisty. Strasne me to pobavilo 🙂

  2. Marcela

    Tak jsem našla ještě další 2 překlepy a jeden sporný 🙂 Třeba jich bude ještě víc 🙂

Leave a Reply