Seminář: Strategie rychlého čtení

- - Semináře

EURAG – Centrum pro trénování paměti, Česká společnost pro trénování paměti a mozkový jogging a Kulturní Centrum Vltavská, Bubenská 1, Praha 7 pořádají seminář

STRATEGIE RYCHLÉHO ČTENÍ
26. BŘEZNA 2011

Seminář – pod vedením Libora Činky, reprezentuje formu kontinuálního vzdělávání trenérů paměti a byl zařazen do kategorie volitelného vzdělávání s dotací dvou kreditů. Seminář je rovněž přístupný veřejnosti.

Registrační poplatek Kč 300,- pro členy ČSPTMJ a Kč 600,- pro nečleny, je splatný v hotovosti v sobotu 26. března 2011 mezi 9. -10. hodinou ve velkém sále KC Vltavská, Bubenská 1, Praha 7 (metro C- stanice Vltavská), kde se seminář koná od 10 do 16 hodin. Účast je podmíněna předběžnou rezervací.

Libor Činka je specialista v superpaměti, rychločtení, motivaci, informačním managementu, v oblasti dosahování nadstandardních výkonů, psychologii vlivu, hypnotickém prodeji. Od roku 1992 vede tréninky pro významné vzdělávací společnosti a firmy.V roce 1997 založil společnost Cetros.
Soukromá praxe v oblasti poradenství, systemické psychoterapie a hypnoterapie.
Ve své praxi a kurzech, které vede využívá zejména principy zrychleného učení, Neuro- lingvistické programování, Ericksonovskou hypnoterapii a Systemickou terapii. Jeho koníčkem je moderní magie, psychologie a četba sci-fi. V roce 1992 se stal mistrem republiky v moderní magii. Na Mind Olympiad 2001 se jen po krátkém 30ti denním tréninku probojoval na 67 pozici ve světové stovce nejvýkonnějších lidí soutěžících v mentálních sportech a superpaměti.
Absolvoval přes 1000 hodin výcviku v hypnoterapii, systemické terapii, neuro- lingvistickém programování (přímo u Dr. Richarda Bandlera spoluzakladatele NLP a Paula McKenny předního světového hypnoterapeuta).

Je autorem:
11 dílného seriálu „Naučte se učit“ – TV NOVA 1997.
Jazykových kompletů Magická Angličtina Extra a Magická Němčina a Anglická Gramatika Bezbolestně i pro blondýnky.
Eknih Superpaměť 1 a Superpaměť 2 bleskově a několika počítačových programů.Byl zařazen do prestižní encyklopedie osobností „Who is Who“

Obsah tréninku:
– Úvod do moderních technik zrychleného učení a strategií úspěchu
– Jak eliminovat stres z množství učiva a zvládat záplavu informací
– Co se jinde neučí a co musíte vědět, abyste byli v pohodě
– Čtení a podvědomé programy myšlení
– Výběr čtecí metody v závislosti na množství času
– Trénink čtení a koncentrace
– Fáze strategie rychlého čtení
– Jak se naladit-psychologie soustředění
– Jak používat oči a vidět více
– Jak si utřídit myšlenky a zajistit porozumění
– Nejúčinnější světové metody
– Cvičení a testy

Přihlášky on-line na www.trenovanipameti.cz pod odkazem Semináře pro veřejnost

# 2 komentářů k tomutu článku

Leave a Reply