Nová kniha: Tajemství mentálního tréninku

- - Zpravodaj

Staňte se mistry své mysli! Techniky mentálního tréninku jsou nesmírně přínosné pro každodenní „bojovníky“ ze všech oblastí života a uplatníte je v nejrůznějších situacích. Kniha vám pomůže dosáhnout vyšší úrovně výkonnosti a osobních úspěchů, bez ohledu na to, v jakém oboru působíte či jakým čelíte výzvám.

Ať už jste sportovec, manažer, student nebo kdokoliv, kdo chce v životě něčeho dosáhnout, tato knížka vám prozradí, jak na to. Pomůže vám, abyste se stali mistry své mysli a mohli sklízet úspěchy. V motivujícím a napínavém příběhu, v němž autor vzpomíná na svého mistra Lea, postupně poznáte, jak zvládat strach z nebezpečí i strach ze selhání, jak využít energii hněvu ve svůj prospěch, jak otočit prohraný zápas, mít pod kontrolou emoce či zmobilizovat síly v kritické situaci. Dozvíte se, jak je důležité nespoléhat se jen na talent a štěstí, ale intenzivně trénovat, jak své slabé stránky proměnit v největší přednosti, jak změnit svou náladu a psychické rozpoložení či jak využívat vnitřní dialog a autogenní trénink. Jednotlivé techniky jsou představeny příběhem ze života autora, mistra Lea nebo některého sportovce, jemuž se mentální trénink osvědčil. Autor vychází z konceptu asijských bojových umění, ale knížka je určena opravdu všem, kteří se chtějí rozvíjet – je poutavá, osvěžující a poučná.

Výkonnostní trenér D. C. Gonzales je jedním z mála lidí, kteří měli to štěstí a jedinečnou příležitost učit se od Petera Siegela, světově uznávaného odborníka v oblasti sportovního a výkonnostního tréninku, sportovního hypnoterapeuta a špičkového specialisty v oboru neurolingvistického programování (NLP).

Dan Gonzales ve své nedávno vydané knize Tajemství mentálního tréninku učí čtenáře, jak rozvíjet mentální schopnosti potřebné k špičkovým výkonům či jak posilovat psychickou odolnost, a vysvětluje základní strategie vedoucí ke zvýšení úrovně výkonnosti.

Autor pomáhá klientům posouvat laťku výsledků i výkonnosti už od roku 1988, jeho služeb využívají špičkoví sportovci, jednatelé a manažeři firem, herci, profesionální zápasníci, hudebníci, vojáci, lékaři, právníci a lidé z mnoha dalších profesí.

Kniha Tajemství mentálního tréninku je skvělým průvodcem na cestě k vynikajícím výkonům pod vedením zkušeného odborníka a výjimečného učitele.  Díky stručnému, čtivému a poučnému stylu navazuje autor se čtenáři silné pouto. Lekce, v nichž vysvětluje, jak si osvojit potřebné mentální dovednosti, prokládá napínavým vyprávěním příběhů z vlastního života, které jsou plné fascinujících a často adrenalinových zážitků z období, kdy působil jako pilot námořnictva, federální agent, armádní specialista v oboru kybernetické bezpečnosti, zápasník a držitel černého opasku v brazilském džiu-džitsu nebo výkonnostní trenér.

Jednoduše se dá říci, že vás Dan Gonzales pomocí snadných a dobře srozumitelných metod naučí, jak uvažují skuteční vítězové a jak získat psychickou výhodu. Jestliže si osvojíte účinné koncepty a osvědčené techniky popsané v této knize, začnete je pravidelně trénovat a začleníte je do svého života, můžete se těšit na skvělé výkony, díky nimž necháte konkurenci daleko za zády.

Recenze v médiích

Autor inspirativní a čtivou formou propojuje teoretické znalosti z oblasti sportovní psychologie s praktickými případy z „terénu“. Nenásilnou formou tak proniká do vědomí čtenáře a pouhým čtením ho učí zásadám, jak využít maximálně svůj potenciál, a to nejen ve sportovní roli. 
PhDr. Marian Jelínek, Ph.D.
hokejový trenér, manažer, specialista v oblasti motivace a mentálního tréninku

Pokud chcete být profesionálem v jakékoli činnosti a být na cestě mistrovství, musíte sami před sebou obhájit, že jste každý den udělali své maximum a opět se o kus zlepšili. Tato kniha vás to naučí.
Mgr. Jiří Kastner, MBA
osobní kouč a mentální trenér sportovců, manažerů a majitelů firem

Knihu koupíte u vydavatele, kterým je nakladatelský dům Grada a ve všech dobrých knihkupectvích!

Leave a Reply